tanie loty do Anglii
TANIE LOTY DO Anglii
Bilety lotnicze do Anglii. Tanie loty.
 

Zwiedzanie Anglii

Anglia to kraj o bardzo specyficznym charakterze. Właściwie każdy turysta, który miał okazję się z tym miejscem zapoznać, ma inne wrażenia i dostrzegł w nim coś, czego nie widzieli jego poprzednicy. Z całą pewnością można nazwać Anglię miejscem, gdzie tradycja przeplata się z nowoczesnym, metropolitarnym trybem życia. Na każdym kroku spotkamy tu niezliczone centra handlowe, biznesowe, liczne rozrywki nocne i wszystkie symbole miasta nowoczesnego, idącego z duchem czasów i podążającego za światowymi trendami. Jednocześnie jednak, dostrzeżemy tu także miłośników popołudniowej herbatki (koniecznie z mlekiem!) o 17.00, nierzadko konserwatywne poglądy i elegancję, rodem z dworu królewskiego. Historia kraju, jego przodkowie i postaci historyczne, dodają Anglii kolorytu, William Shakespeare właśnie tu żył i tworzył (w Stratford-upon-Avon można zobaczyć zarówno dom, w którym dramaturg się urodził, jak i ten, w którym zmarł), również dla historii muzyki – zespół The Beatles, wywodzi się z angielskiego Liverpoolu, wiele światowych sław ma swoje korzenie w Anglii. Anglia ma tak wiele twarzy, jak wiele regionów geograficznych, na które można ją podzielić.

Krajobrazy wielu regionów Anglii wprawiają w zachwyt i na zawsze pozostają w pamięci turystów. Jak choćby Stonehenge – megalityczna budowla kamienna, pochodząca z epoki neolitu, skaliste klify, kwieciste łąki, wrzosowiska, dzikie lasy – to walory, które przyciągają do Anglii rzesze turystów i globtroterów. Nie można jednak zapomnieć o czekających tu atrakcjach miejskich. Duże metropolie – z Londynem na czele, mają do zaoferowania ogromne ilości atrakcji turystycznych. W mieście znajdziemy niezliczoną ilość muzeów, wystaw, galerii i wszelkich przybytków kultury i sztuki – nawet dla tych najbardziej wymagających. Na zakupowiczów czekają całoroczne przeceny i okazje w wielkich centrach handlowych. Dla tych, którzy szukają rozrywek i są spragnieni nocnego życia – miasto także stoi otworem, kusząc słynnymi pubami, barami i klubami nocnymi, zapraszającymi do szaleństw do białego rana.

Anglię można zwiedzać w zasadzie przez cały rok, klimat jest tu dość łagodny – nie ma ani mroźnych zim, ani upalnego lata. Należy jednak brać pod uwagę możliwe opady deszczu, który niestety zdarza się tu o każdej porze roku. Loty do Angli obsługują również tani przewoźnicy jak ryanair czy wizzair, dzięki czemu, w atrakcyjnych cenach, możemy odwiedzać Anglię przez cały rok.

Tanie loty do Anglii
najniższe ceny biletów lotniczych